Хаджидимовци доближиха дубъла на орлетата с голова вихрушка

Преследвачът на дубъла на орлетата в четвъртото ниво на пиринската бундеслига „Места“ се възползва от отложения мач на лидера с втория отбор на „Пирин“ /Рз/ и скъси дистанцията до върха в класирането. Това стана с разгромното 5:0 срещу опашкаря „Балкан“ /Добринище/, което доближи хаджидимовци само на 2 т. от водача. Юношата на ЦСКА Благой Пасков даде старт на головата вихрушка в 4-та мин., а до почивката вкара още веднъж от дузпа. Между двете му попадения в 26-та мин. се разписа Стефан Терзиев, който след час игра отново накара вратаря на съперника да вади топката от мрежата. С появата си на смяна точен мерник показа и играещият президент на домакините Димитър Парасков. На главния съдия Костадин Ангелов-Графа се наложи само на три пъти да бърка в джобчето с жълтите картони за шаблонни провинения на един играч от „Места“ и на двама от гостите.

“МЕСТА”: Ив. Симеонов, Г. Коджебашев, А. Костадинов, Т. Симеонов, Ил. Тодоров, А. Полимеров, М. Сойков, Бл. Пасков, Ст. Терзиев, О. Стефанов, Ст. Сабахлъков (К. Пулев, Д. Парасков, Ил. Масърлиев, П. Симеонов).

“БАЛКАН”: К. Каферинов, Ал. Топузов, Д. Станин, К. Галчев, П. Халачев, Вл. Петков, А. Дръменов, М. Парапунов, С. Бонкин, Ас. Мавриков,  Ас. Галчев (Л. Юлев, Г. Халачев, Ст. Топузов,  И. Пенчев).