ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 ЯНУАРИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок нформационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович 09:45 100% будни предаване за здравословен и съвременен живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45 Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота тв филм /4065 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Точица анимационен филм 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:15 Сафарито на Скаут тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота тв филм /4066 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас информационна емисия 18:20 Още от деня коментарно предаване 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Хайка за вълци тв филм /3 серия/ 22:00 1992 тв филм /6 епизод/(14) 23:00 По света и у нас информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Викингите 4 тв филм /6 епизод/ (16) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:20 1992 тв филм /6 епизод/п/(14) 03:20 Библиотеката /п/ 04:20 Викингите 4 тв филм /6 епизод/п/ (16)

bTV
05:40 “Лице в лице” /л./ – публицистично предаване 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп. 8 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.4, еп. 25 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.3, еп.9 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 50 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.80 21:00 Премиера: “Горчива любов” – сериал, еп.11 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.10, еп.18 01:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.8, еп.6 01:50 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Карбовски: Втори план” – документална поредица 04:50 “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 26

bTV Action
05:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 21 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Твърде лично” – сериал, еп.10 09:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 21 10:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.6 11:00 “Хуберт и Щалер” – с.2, еп. 1 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.14 13:00 “Херкулес и огненият кръг” – приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор – Дъг Лефлър, актьори – Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др. 15:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.1 16:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 22 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.15 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп. 2 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5, еп.7 20:00 Екшъв в 8: “Неизвестният” (премиера) – сериал, еп.7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Леганес – Реал Мадрид (футбол за Купата на краля) 00:30 “Животинско царство” – сериал, с.2, еп.9 01:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.7 02:30 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.1 03:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.15 04:30 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп. 2

Nova TV
05:20 “Нощна смяна” – сериен филм, 2 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – ТВ шоу, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, 6 сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Теория за големия взрив” – сериен филм, 10 сезон 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Бегълци от бъдещето” (премиера) – сериен филм 01:00 “Нощна смяна” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия ” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия ” – сериал 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 10:00 “Големи топки” – комедия (САЩ, 2004), режисьор – Роусън Маршъл Тънбър, актьори – Винс Вон, Бен Стилър, Кристин Тейлър, Рип Торн, Джъстин Лонг, Стивън Рут, Джоел Дейдив Мур, Ханк Азария, Гари Коул, Джейсън Бейтман, Алън Тюдик и др. 12:00 “Любимци” – сериал 13:00 “Приятели” – сериал 14:00 “Ало, ало” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Любимци” – сериал 19:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 19:30 “Кое е това момиче” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Ало, ало” – сериал, с.5 23:00 “Приятели” – сериал, с. 8 00:00 “Големи топки” – комедия (САЩ, 2004), режисьор – Роусън Маршъл Тънбър, актьори – Винс Вон, Бен Стилър, Кристин Тейлър, Рип Торн, Джъстин Лонг, Стивън Рут, Джоел Дейдив Мур, Ханк Азария, Гари Коул, Джейсън Бейтман, Алън Тюдик и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия ” – сериал 03:00 “Майк и Моли” – сериал 04:00 “Приятели” – сериал

Nova Sport
10:00 Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Милуол – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Каен – Лил, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 18-и епизод, повторение 19:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 22-и епизод, повторение 19:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 15-и епизод 20:00 Футбол: Монако – Ница, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Футбол: Сент Етиен – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно 23:55 Футбол: Гингам – Рен, мач от френската Лига 1, запис 01:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:10 Еротичен телепазар 04:10 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 10:00 “Историята оживява”, (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 11:00 “Епизод”, (п) 12:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 16:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п) 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 18:00 “Историята оживява”, (п) 18:30 “Епизод”, (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 21:30 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *