ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни- предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Българското присъствие във Вечния град, 2-сериен документален филм /България, 2006 г./, /1 част/, режисьор Мария Траянова 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца, тв филм /32 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Джинс 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Сага за попилените възможности- документален филм /България, 2018г./, режисьор Ралица Димитрова 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:30 Съкровище в двореца, тв филм /32 епизод/п/ 03:35 Библиотеката /п/ 04:35 Туристически маршрути

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.1 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.1 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.19 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3 еп.11 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.21 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, еп.31 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.17 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.13 01:30 “Друговремец” – сериал, с.4 еп.13 (последен) 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.4

bTV Action

05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.20 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.1 – 4 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.16 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.20 10:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.7 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.2 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.10 13:00 “На прицел” – екшън, криминален (САЩ, 2016), режисьор Кеони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Флорин Пиърсик мл., Джейд Юън, Джейкъб Гродник и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.17 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.21 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.1 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.3 19:00 “УЕФА Шампионска лига” – обзорно магазинно предаване 19:30 Студио “Шампионска лига” 19:55 Пряко, УЕФА Шампионска лига: Валенсия – Челси 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига: Барселона – Борусия Дортмунд 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 Шампионска лига, обзор 01:45 УЕФА Шампионска лига /запис/: Славия Прага – Интер 03:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.17 04:30 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.3

bTV Comedy

05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, с.2 еп.6, 7 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 13, 14 10:00 “Чарли Сейнт Клауд” – фентъзи, романтичен, драма (САЩ, Канада, 2010), режисьор Бър Стиърс, в ролите: Зак Ефрон, Ким Бейсингър, Чарли Тейхан Аманда Крю, Рей Лиота, Дейв Франко и др. 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Фитнес” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.112 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.5, 6 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.2, 3 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 еп.11 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.9 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.10, 11 23:00 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.3, 4 00:00 “Чарли Сейнт Клауд” /п./ – фентъзи, романтичен, драма (САЩ, Канада, 2010) 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Динамо Москва – Локомотив, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: ЦСКА – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Мидълзбро – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Хокей на лед: Ак Барс – Сибир, мач от Континенталната хокейна лига, директно 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 10-и епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 14-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 48-и епизод 23:00 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *