Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 НОЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 История.bg – 30 години от промяната /п/ 13:30 Предисторията: Богове и поклонници – документален филм /6, последен епизод/ 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските – мечоци анимационен филм 14:45 Сребристият жребец – анимационен филм 15:10 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /16 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Равносметките на прехода: Капитализъм по български – документален филм /България, 2014 г./, режисьор Николай Василев 00:25 Култура.БГ /п/ 01:25 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:25 Съкровище в двореца – тв филм, 16 епизод /п/ 03:35 Туризъм.бг /п/ 04:05 Извън играта /п/ 04:35 Днес и утре

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.11 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.48 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.3 16:00 “Клиника на кораловия остров” – сериал, еп.8 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.4 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.15 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.1 00:30 “Втори шанс” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.9 – 12 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.22 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.4 10:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.14 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.31 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.4 13:00 “Херкулес и изгубеното царство” – фентъзи, екшън, приключенски (тв филм, САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор Харли Коуклис, в ролите Кевин Сорбо, Антъни Куин, Рене О`Конър, Робърт Требър, Елизабет Хоторн и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.1 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.5 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.5 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.32 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2, еп.15 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.4, еп.22 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Труден за убиване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1990), режисьор Брус Малмът, в ролите Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Уилям Садлър, Фредерик Кофин и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4, еп.22 01:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.15 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.1 03:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.5 04:00 “Неизвестният” – сериал, еп.32

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.6, еп.5, 6 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Преспав” – сериал 10:00 “Alibi.com” – комедия (Франция, 2017), режисьор Филип Лашо, в ролите Филим Лашо, Елоди Фонтан, Жюлиан Арути, Тарек Будали, Натали Бай и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Супер екипаж” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.96 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.2 18:00 Премиера: “По средата” – сериал, с.9, еп.16, 17 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10 еп.8 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.47 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.24 22:30 “Модерно семейство” – сериал, с.7, еп.1 23:00 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, с.2, еп.12, 13 00:00 “Alibi.com” /п/ – комедия (Франция, 2017) 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Стоук Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Морабанк Андора – Мурсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Барнзли – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лутън Таун – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 12-и епизод /п/ 18:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/ 19:00 Баскетбол: Желона гура – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Уигън Атлетик – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 23:00 Баскетбол: Желона гура – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Денят на живо” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *