Refan-728×90-July-2019

Цв. Соколов отново с най-много точки, Р. Стойчев му го върна тъпкано

Дупнишкият диагонал на “Кучине Лубе” Цветан Соколов отново се отчете с най-много точки, но най-титулуваният български треньор във волейбола Радостин Стойчев му го върна тъпкано за поражението в първия полуфинален плейоф за титлата на Италия с домакинския успех с 3:1, с която “Модена” изравни на 1:1 резултата в серията до 3 победи от 5 срещи. Стойчев и компания съсипаха гостите в ” гейм с 25:16, удвоиха аванса си с 29:27, а след 22:25 в третата част затвориха мача с 25:23. Соколов завърши със 17 т., 15 добави Османи Хуанторена, но звездата на съперника Ървин Нгапет бе неудържим с 24 т. За третия сблъсък двата отбора отново се връщат в залата на “Лубе” в неделя вечерта.