Бившият шампион по тае-куон-до Борислав Крачанов от Разлог спечели първата си награда от международен турнир по голф

Бившият шампион по тае-куон-до Борислав Крачанов от Разлог спечели първата си награда от международен турнир по голф. Първокурсникът в НСА „В. Левски“ по аристократичния спорт, който тръгна от школата на „Чо Елит“ /Рз/, заслужи нетния приз в Откритото първенство на Македония за аматьори. Носител на титлата на западната ни съседка стана унгарецът Давид Роса, който оглави грос класирането със 145 удара. Втори е бившият наставник на футболните „Малеш“ /Микрево/ и „Вихрен“ /Сандански/ Пламен Мицански /158/, а трети се нареди благоевградчанинът К. Златков /160/. При дамите номер 1 е съпругата на санданския специалист Бойка Мицанска.