Бивш защитник на орлетата наказа “Стр. слава“ край морето

Бившият защитник на „Пирин“ (Бл) Архан Исуф вкара за победата на „Спартак“ (Вн) с 2:1 над „Струмска слава“ във Варна. Новакът във Втора лига поведе с гол на Мехмед Мехмед в 34-та мин. и запази преднината си до края на първото полувреме. Избраниците на старшията Владимир Димитров-Капело стигнаха до изравняването още в 49-та мин., кога точен бе Борис Иванов. Скоро след това радомирският наставник освежи тима си с две смени, ала ексорлето Исуф остави трите точки в морската ни столица с точен удар в 65-та мин. Двубоят бе изключително коректен и не създаде проблеми на главния рефер Никола Петров, който вдигна по един жълт картон на съперниците в заключителния четвърт час на мача.

“СПАРТАК“ (ВН): Нисторов, Исуф, Андреев, Борисов, Луго, Н. Иванов, Илиев (69-Георгиев), Мехмед, Боев, Мирчев (88-Янакиев), Митев (88-Божилов).

„СТР. СЛАВА“: Петков, Мицаков, Сандев (64-Никифоров), Борисов, Б. Иванов, Аспарухов (57-Янев), Костов, Чернаков (85-Щерев), Тунгаров, Добрев (57-Василев), Николов.