Гришо и Маша се събират? Нови искри между звездите в Пекин

Двойката бе изловена от фотографи в момент на изключителна близост по време на партито, което се състоя преди състезанието. Дори се появиха снимки, на които Григор гледа замечтано Маша, а на други двамата си шушукат нещо интимно.

Снимките отново поставиха под въпрос отношенията на спортиста с певицата Никол Шерцингер. От доста време се спекулира, че двамата са пред раздяла, а една от причините са постоянните им разминавания в графиците.

Докато Никол е в почивка, Гришо е на състезания, или обратното. Нищо чудно, че все по-усилено се говори, че чувствата помежду им са започнали да охладняват.

Друга възможна причина за раздялата между двамата е желанието на Никол да се омъжи и да има деца. Но все пак певицата е на 39 години и това е нормално.

От друга страна, тенисистът никак не се вълнува от тези перспективи, а вниманието му е насочено само към кариерата. Още повече, че е с цели 13 години по-млад от приятелката си.

Любопитна подробност е, че преди време Маша и Гришо признаха, че връзката им е започнала точно в Пекин. Връщането към спомените може да разгорите старите искри, смятат мнозина.

Иначе, докато бяха в китайската столица, българинът и колежката му Петра Квитова получиха още едно признание—за най-стилни тенисисти. Те бяха наградени със специални съдове от фин китайски порцелан. Хот арена



Подобни новини

1 Коментар

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *