Топ теми

Зендая: Срамежлива съм, а ме мислят за зла

Зендая призна, че хората в Холивуд са я приемали за студена, дистанцирана и зла, което се дължало на това, че тя е срамежлива и разтревожена.

Тя притежава тези качества още от дете и се бори с тях. Дори ходила на консултации, за да се научи да бъде по-уверена.

Актрисата говори за срамежливостта си пред „GQ“ и признава, че това е нещо, с което иска да е пребори, най-вече защото е в такава индустрия, която не позволява това.

„В тази индустрия трябваше да се науча на общи приказки и т.н., защото, предполагам, изглеждах прекалено студена на хората, защото наистина не знаех как да започна разговор. Помня, че стилистът ми ми каза, че изглеждам някак студена и че хората мислят, че съм злобна, защото не говоря. А аз просто съм прекалено притеснителна“, разкрива тя.

Зендая споделя, че като дете е била много срамежлива и затова е ходила на консултации, но сега тя се е научила да се изразява по-добре.



Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *