Топ теми

Капитанът на „Банско“ отстъпва мястото си на пом. треньор

Капитанът на „Банско“ Костадин Слаев вероятно ще пропусне домакинството срещу „Ботев“ (Ихт), след като получи контузия миналата събота във визитата на „Левски-Раковски“. Бранителят има проблеми с десния глезен и след кратка почивка се готви на облекчен режим. Решението дали да попадне в групата ще бъде взето в последния момент, а за позицията се гласи ветеранът и пом. треньор Иван Топузов, който получи уверението на лекарите, че може да изкара цял мач след контузията, мъчеща го напоследък. Под въпрос е и младият Теодор Чолев, който изпитва болки в коляното и е на самостоятелни тренировки. В състава поне се завръща възстановеният след операция на кръстни връзки Борис Божинов. На разположение е също след проведено лечение авторът на попадението за равенството 1:1 срещу голобрадите юноши на Станислав Ангелов-Пелето преди седмица Костадин Василев.

Гостите идват без наказания Станислав Катранков, а Павел Иванов и Христо Петров се надяват да преодолеят болежките си, които им попречиха да играят през втората част срещу „Чавдар“.

„Очаква ни сериозен сблъсък срещу един от най-неудобните противници в нашата група, който винаги може да изненада неприятно всеки отбор с недостатъчна бдителност и разконцентрираност“, предупреди старшията на козлите Борис Галчев.

ВАСИЛ БОРИСОВ

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *