
В полунощ приключи огледът на местопроизшествието, където кола уби мъж и рани двама в Дупница. 4 патрулки отцепиха района около кафене в града.
Както struma.bg първи информира, снощи мерцедес блъсна най-известния комарджия в Югозапада
Митко Мирчев – Тапиро.
Автомобилът се движил по улицата в посока жп гарата, след кръстовище, се спуснал по наклона, отклонил се надясно и се врязал в масите на заведението. При инцидента има и двама ранени – жена със счупен таз и младеж с фрактура на крака.
Водачът на мерцедеса е професионален шофьор, той е задържан.
Митко Мирчев има завършено основно образование. Животът му минава на бързи обороти в игра на комар и на ръба на закона. Мирчев е обиколил почти всички казина в САЩ. В Дупница, където се носят легенди за него, почти никой не знае истинското му име, познават го като Тапиро.
И един въпрос- има ли въпросното „капанче“ разрешение да постави маси на тротоара? Защото ако няма…познайте кой ще плаща обезщетенията за тапиро и другите!!!