Топ теми

Прокуратурата с горещи разкрития за акцията на ГДБОП в ДАИ!

До края на деня ще има и лица привлечени като обвиняеми след акцията на ГДБОП в ДАИ за фалшивите книжки, съобщиха от прокуратурата на извънреден брифинг. Все още не е ясно дали сред тези лица ще има ръководител на групата или всички са изпълнители.

Намерени са и 9000 лева като подкупи за книжките в сейф. „Има съмнения за манипулиране избора на изпитващия. Част от сумите са давани за това определено лице да се падне при определен изпитващ. Работата по случая е започнала още през октомври миналата година, но реалното разследване е от януари 2016 година“, казаха магистратите.



От Прокуратурата допълниха още,че повечето от лицата, които са получили книжките – менте са такива, които са изкарали изпит, но на които е отказано издаване на свидетелство заради фалшиви документи за образование.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *