Силният вятър отвя 19-ките на орлетата срещу „Лудогорец“

Силният вятър и „Лудогорец“ отвяха 19-ките на орлетата за 0:1 на базата в село Рилци, с което бе сложен край на пролетната серия от 4 поредни мача без загуба за момчетата на Васил Петров. Преди двубоя с разградчани младите пиринци паднаха за последно на 23 февруари във визитата на „Славия“. Белите са замесени и в статистиката на лудогорци, които бяха сразени на Овча купел на 19 октомври м.г., от когато започна дългата им поредица без поражение. Кристиян Кънчев вкара единствения гол в мача с благоевградчани, в стартовите 11 на гостите започна петричанинът Петър Караангелов. Двата отбора си размениха по едно полувреме. През първото по-чистите положения бяха за тима на Тодор Живондов, след почивката повече шансове се откриха за домакините.

ОФК „ПИРИН“ /19/: Л. Георгиев, Николов, Митев, К. Ангелов, Смиленски, Маламов, Крушовски, Геров, Атанасов, Ергин, Кр. Иванов. Резерви: Митов, Славков, Кр. Георгиев, Шляков, Б. Георгиев, Киряков.