Физкултурниците от Учителския институт в Дупница се веселиха 34 г. след завършването

34 години след завършването на Учителския институт в Дупница със специалност “Физкултура” випуск `83 се събра на емоционална среща. От 60 души курс на тържеството дойдоха само 35. Някои от випускниците отдавна са устроили живота си в Австралия, други в Европа. След толкова години трудно се разпознаха, но във всеки от тях беше останало по нещо лудешко от студентските години.
Някои от завършилите през 1983 г. момчета са избрали друго поприще в живота, само трима работят като учители, останалите са се насочили към МВР и други професии. От момичетата само три не работят като учители.
Бившите студенти не бяха забравили и преподавателите си, на емоционалната сбирка бяха доц. Елена Димитрова, която е преподавала психология, и преподавателите по физкултура Катя Димитрова и Панчо Панчев, бивш председател на ОбС – Дупница.
Учители и бивши студенти се веселиха цял след- обед в местно заведение. На раздяла си обещаха да се виждат всяка година.
ЙОРДАНКА ПОПОВА



Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *