Футболните надежди на „Пирин” (Рз) взеха 2 купи на международен турнир в Несебър

Футболните надежди на „Пирин“ (Рз) се представиха отлично на 23-ия международен турнир „Несебър Къп“. Дебют в проявата направиха възпитаниците на треньора Димитър Падарев, които заслужиха купата за второ място при момчетата до 10 г. Пиринци стигнаха до финала след 2 победи и равенство, а в решителния сблъсък за златните медали отстъпиха на домакините от „Несебър“. Клубът от Разлог участва и сред момчетата до 12 г.

Там избраниците на наставника Христо Джоджов се окичиха с бронзовите отличия. В директния спор за третата позиция пиринци надиграха „Хмелницки“ (Укр) с 5:1. Традиционната проява събра над 50 отбора от България, Северна Македония, Молдова, Украйна и Сърбия.