HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ОКТОМВРИ

БНТ1
05:30 Дързост и красота – тв филм /3819 епизод/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3820 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Концерт на Максим Гринченко и Роман Лопатински – международен фестивал “Софийски музикални седмици” 13:50 В кадър /п/ 14:25 Панаир на куклите – документален филм 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм
/14 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Музика на сърцето – тв филм /7 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – информационно предаване 19:15 Спорт ТОТО 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Избори 2016: Гласовете на България 21:00 Спортни новини 21:15 Студио Футбол – коментарно предаване 22:05 Футбол: Манчестър Юнайтед – Фенербахче, среща от турнира на Лига Европа пряко, предаване от Манчестър 00:05 Концерт на Калин Вельов & Tumbaitu, Празници на изкуствата “Аполония 2016” 01:05 Мотоспорт екстра 01:35 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня
/п/ 01:45 Денят започва с Култура /п/ 03:00 Музика на сърцето – тв филм /7 епизод/п/ 04:00 Чиста кръв – тв филм /14 епизод/ /п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3820 епизод/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Костенурките Нинджа ” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 14 14:30 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.2, еп.6 15:30 “Светлината на моя живот” – сериал, еп. 1465-1467 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт Тото 18:00 “Мама готви по-добре” – семейно състезание 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Кварталът на богатите” – сериал, с.2, еп. 71 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с. 1, еп.19 01:00 “Последователите” – сериал, с.2, еп. 4 02:00 “Север юг” – сериал, с. 1, еп. 100 03:00 “Преди обед”/п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:50 “Незабравима” /п./ – сериал

bTVAction
05:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.9 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.17 09:00 “Под наблюдение” – сериал, с.2, еп.12 10:00 “Култ” – сериал, еп.2 11:00 “Извън играта” – сериал, с.5, еп. 5 12:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп. 3 13:00 “Правоимащите” – трилър (Канада, 2011), режисьор – Арън Удли, актьори – Кевин Зегърс, Виктор Гарбър, Лаура Вандервурт, Девън Бостик, Дъстин Милиган, Рей Лиота и др. 15:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп.11 16:00 “Култ” – сериал, еп. 3 17:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп. 4 18:00 “Извън играта” – сериал, с.5, еп. 6 19:00 “Под наблюдение” – сериал, с.2, еп. 13 19:45 Студио “УЕФА Лига Европа” 20:00 Футбол УЕФА Лига Европа: Селта Виго – Аякс 22:05 Футбол УЕФА Лига Европа: Олимпиакос – Астана 00:00 Студио “УЕФА Лига Европа” 00:30 УЕФА Лига Европа: Репортажи от срещите през деня 01:00 “Последователите” – сериал, еп.12 02:00 “Под наблюдение” – сериал, с.2, еп.12,13 04:00 “Извън играта” – сериал, с.5, еп. 6

bTV COMEDY
05:00 “Модерно семейство” – сериал, с.4 05:30 “Кое е това момиче” – сериал, с.2 06:00 “Напълно непознати” – сериал, с.4 07:00 “Всички обичат Реймънд” – комедиен сериал 08:00 “Стажанти” – сериал, с.1 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 Откачалки зад волана – комедия (САЩ, 1985), режисьор – Нийл Израел, актьори – Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др. 12:00 “Кухня” /п./ – комедиен сериал 13:00 “По средата” /п./ – сериал 14:00 “Всички обичат Реймънд” /п./ – комедиен сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – комедиен сериал 15:30 “Моите мили съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “По средата” – сериал, с.6 19:00 “Всички обичат Реймънд” – комедиен сериал, с. 3 20:00 “Моите мили съседи” – комедиен сериал 21:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал, с. 4 22:30 “Кухня” – комедиен сериал, с. 5 23:30 “Шегаджии” – комедиен сериал, с.4 00:00 Откачалки зад волана – комедия (САЩ, 1985), режисьор – Нийл Израел, актьори – Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др. 02:00 “Напълно непознати” /п./ – сериал 03:00 “Стажанти” /п./ – сериал 04:00 “Кухня” /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила” – сериен филм 13:30 “Моята карма” – сериен филм 14:30 “Прости ми” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Малката булка” – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 VIP BROTHER 2016 – реалити шоу 21:00 “Откраднат живот” (премиера) – сериен филм, 2 сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – рeалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Костюмари” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Дила” – сериен филм /п/ 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Нова Спорт
05:00 Край на програмата 08:30 Дартс: Гран При, ден 4, повторение 12:00 Футбол: Сент Етиен – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Хамбург, Германия, повторение 17:00 Тенис: Стокхолм Оупън 2016, четвърти ден, първи и втори мач, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 9-и епизод, повторение 22:15 “Голямата игра”, турнир по покер, 12-и епизод 23:15 Електронни спортове: CS:GO, магазинно предаване, 2-и епизод 00:15 Тенис: Стокхолм Оупън 2016, четвърти ден, трети и честърти мач, повторение 04:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 04:30 Еротичен телепазар

BIT
06:00 Новини с Петя Кертикова (п) 06:30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти 07:00 еМисия България (п) 09:00 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон (п) 09:30 Избрано: “КултурНо” 10:30 “Особености на руския риболов”, игрален филм, Русия, режисьор Александър Рогожкин; в ролите Виктор Бичков, Алексей Булдаков, Семьон Стругачов, Сергей Гуслинский, Сергей Рускин, Василий Домрачов, Вилле Хаапсало 12:10 “Нашите герои” 12:30 Кратки новини 12:35 Избрано от репортерите на Би Ай Ти 13:00 Избрано: “КултурНо” 14:00 “Любовта е странно нещо”, САЩ, 2014, драма, режисьор Айра Саш, в ролите Джон Литгоу, Алфред Молина, Мариса Томей, Татяна Збировская, Оля Зуева, Джейсън Стюарт, Чейни Джаксън 15:30 “Аз уча английски” с Николая, нов сезон 16:00 еМисия България LIVE 18:00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти 18:30 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов, нов сезон (п) 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Лятото на пинг-понга”, игрален филм, комедия, САЩ, режисьор Майкъл Тули; в ролите Леа Томпсън, Сюзан Сарандън, Ейми Седарис, Джон Хана, Джуда Фридлендер, Куин Макколгън, Ейми Шокли и др. 21:30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти 22:00 “Нашите герои” 22:30 Новините с Ралица Василева (п) 23:00 еМисия България (п) 01:00 Новини с Петя Кертикова LIVE 01:30 “Особености на руския риболов”, игрален филм, Русия, режисьор Александър Рогожкин; в ролите Виктор Бичков, Алексей Булдаков, Семьон Стругачов, Сергей Гуслинский, Сергей Рускин, Василий Домрачов, Вилле Хаапсало 03:00 “Минало (не)свършено”, авторско предаване на режисьора Евгений Михайлов (п) 04:00 “Лятото на пинг-понга”, игрален филм, комедия, САЩ, режисьор Майкъл Тули; в ролите Леа Томпсън, Сюзан Сарандън, Ейми Седарис, Джон Хана, Джуда Фридлендер, Куин Макколгън, Ейми Шокли и др.

КАНАЛ 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:05 “Парламентът на живо” 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Времето, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:30 На живо – Кампания на Цачева и Манушев в Силистра 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 Президентски избори’ 2016 23:00 “Имате думата”/п/ 00:00 “Денят на живо”/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 “Спорт в обектива”/п/ 02:45 – 05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *