Refan-728×90-July-2019

17-ките на орлетата не можаха да бият и с човек повече

17-годишните орлета пропиляха златен шанс да се отлепят от дъното в елитната група и да пратят там “Левски Раковски”. Опашкарското дерби завърши без победител 1:1, на благоевградчани не помогна и численото предимство в заключителните минути след изгонването на Симеон Митев, който малко преди това удари гредата.
“Сигурен съм, че няма да изпаднем. Има доста мачове до края, а играта ни върви във възходяща линия и няма начин това да не доведе до положителни резултати”, демонстрира оптимизъм единият от треньорите на пиринските надежди – Александър Царевски.
С ранен гол в 5-та мин. столичани изведе напред Йордан Григоров, равенството фиксира в средата на второто полувреме Методи Малашевски.
ОФК “ПИРИН” /U-17/: Митов, Николов, Топузов, Кепов, Цеклеов, Георгиев, Тасев, Ейков, Малашевски, Янев, Джугданов. Резерви: Стоянов, Кокалков, Якимов, Гълъбов, Рошков, Анастасов, Койруков.