ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 МАЙ

БНТ1

00:20


Моят плейлист музикално-развлекателно предаване /п/
01:20БНТ на 60 /п/
02:25Туристически маршрути
02:50Ваканцията на малкия Никола игрален филм /п/
04:30Извън играта /п/
05:00Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
06:00Неделно евангелие
06:05Вълшебните приказки на щурчето: Нероден Петко
06:30Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
06:40Спилитим и Рашо детски тв филм
06:55Пътеки
07:40Телепазарен прозорец
07:55Денят започва с Георги Любенов
11:00Отблизо с Мира /п/
12:00По света и у нас
12:30Домът на вярата Чирпански манастир “Св. Атанасий Велики”
13:00Библиотеката /п/
14:00Да пеем заедно концерт с участието на Йордан Марков, Драго Драганов, Стефан Диомов и група “Петте сезона”
15:30Клуб Уинкс 3D – вълшебно приключение анимационен филм /Италия, 2010г./, режисьор Иджинио Страфи
17:00Джинс /п/
17:30Арена спорт
18:30Спорт ТОТО
19:00Легендите на европейските първенства по футбол
20:00По света и у нас
20:45Спортни новини
21:00Звезди в косите, сълзи в очите игрален филм /България, 1974г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Петър Слабаков, Николай Бинев, Катя Паскалева, Татяна Лолова, Антоний Генов и др.
22:50По света и у нас
23:05Вавилон Берлин тв филм (16)

bTV

00:20“В мъглата” – фантастика, драма (Франция, Канада, 2018), режисьор Даниел Роби, в ролите: Ромен Дюри, Олга Куриленко, Фантин Ардюен, Мишел Робен, Алексис Маненти и др. [14+]
02:00“Приятели” /п./ – сериал, с.2 еп.3
02:30“Карбовски: Втори план” /п./
03:20“Мармалад” /п./
05:10“Cool…T” /п./
06:00“Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.10, 11
06:45“Островът на лемурите: Мадагаскар” – документален, приключенски, късометражен (Канада, САЩ, Мадагаскар, 2014), режисьор Дейвид Дъглас
07:30“Приятели” – сериал, с.2 еп.4
08:00“Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11:00“Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели
12:00bTV Новините – обедна емисия
12:30“Любимци” – сериал, еп.12
13:00“Аматьорите” – комедия, спортен (САЩ, 2000), режисьор Хауърд Дойч, в ролите: Киану Рийвс, Джин Хекман, Брук Лангтън, Рис Ифънс, Джон Фавро и др.
15:30“Истински истории” /п./ – документално риалити
16:30“Помощ 112” /п./ – риалити поредица
17:00“120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17:50Спорт тото
18:00“120 минути”
19:00bTV Новините – централна емисия
20:00“Гласът на България – музикално шоу, с.7
21:30“Критична точка” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015), режисьор Ериксън Кор, в ролите: Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Териса Палмър и др.

 BTV Action

01:00“Пришълецът: Завет” – фантастика, трилър, хорър (САЩ, Австралия, Нова Зеландия, Великобритания, 2017), режисьор Ридли Скот, в ролите: Майкъл Фасбендър, Катрин Уотърстън, Били Крудъп, Дани Макбрайд, Де…
03:15“Стрелата” – сериал, с.5 еп.17 – 19
06:00Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” /п./ – сериал, с.3 еп.25, 26
07:00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.1, 2
08:00“Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.12 – 14
11:00“Убийствена любов” – трилър (тв филм, САЩ, 2017), режисьор Алън Дарней, в ролите: Барби Кастро, Брайън Грос, Джейсън Кук, Тейлър Кастро, Дина Майър и др.
13:00“Мостът на шпионите” – трилър, исторически, драма (САЩ, 2015), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Ханкс, Марк Райлънс, Алън Алда, Остин Стоуъл, Ейми Райън, Били Магнюсън, Ив Хюсън, Доменик Ламбар…
16:00“Супергърл” – сериал, с.4 еп.2
17:00Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.18
17:30Премиера: “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.1
18:00“4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.4, 5
19:00“Транспортер 3” – екшън, криминален (Франция, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Оливие Мегатон, в ролите: Джейсън Стейтъм, Наталия Рудакова, Франсоа Берлеан, Робърт Непър, Йерон Крабе и др.
21:00bTV Новините
21:45bTV Репортерите
22:00Бандата на Екшън: “Джон Уик” – екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори Чад Стахелски и Дейвид Лийч, в ролите: Киану Рийвс, Микаел Никвист, Алфи Алън, Уилем Дефо, Дийн Уинтърс, Ейдриан Палики, Бриджит Мой…

bTV Comedy

00:00“По средата” /п./ – сериал
01:00“Страхотни новини” /п./ – сериал
01:30“Без пукната пара” /п./ – сериал
02:00“Бруклин 99” /п./ – сериал
03:00“Теория за големия взрив” /п./ – сериал
04:00“Червеното джудже” /п./ – сериал
05:00“Бруклин 99” /п./ – сериал
06:00“Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.5, 6
07:00“Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.2, 3
08:00“По средата” – сериал, с.9 еп.24 (последен)
09:00“Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.11, 12
10:00“Полицейска академия 3: Обратно в академията” – комедия (САЩ, 1986), режисьор Джери Парис, в ролите: Стив Гутенбърг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук и др.
12:00“Доктор Проктор и машината на времето” – комедия, фентъзи, семеен (Норвегия, Германия, 2015), режисьор Арилд Фрьолих, в ролите: Емили Глайстер, Айлиф Хелум Норакер, Гард Айдсволд, Кристин Груе и др.
14:00“Приятели” /п./ – сериал
15:00“Без пукната пара” /п./ – сериал
16:00“Ало, ало” /п./ – сериал
19:30“Теория за големия взрив” /п./ – сериал
20:30“Вещиците от Истуик” – фентъзи, хорър, комедия (САЩ, 1987), режисьор Джордж Милър, в ролите: Сюзан Сарандън, Джак Никълсън, Вероника Картрайт, Мишел Пфайфър, Ричард Дженкинс, Шер и др.
22:30“Червеното джудже” – сериал, с.7 еп.5, 6
23:30“Ало, ало” /п./ – сериал

Nova TV

00:10“В ритъма на танца”- с уч. на Чанинг Тейтъм, Джена Дюан, Марио , Дрю Сидора, Хеви Ди, Деймиън Радклиф и др. /п/
04:40“Пенелъпи” – с уч. на Рийз Уидърспун, Кристина Ричи, Джеймс Макавой, Катрийн О’Хара, Питър Динклидж и др. /п/
06:30“Иконостас”
07:00“Добрата вещица” – сериен филм
08:00“Събуди се” – предаване
11:00“Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано
12:00Новините на NOVA
12:30“Отново любов”- с уч. на Тери Поло, Пол Джохансън, Хло Бабкок и др.
14:15“Любов край морето” (премиера) – с уч. на Алекса ПенаВега, Мелиса Каркаш, Карлос ПенаВега, Едуард Финли и др
16:00“Съдби на кръстопът”- предаване на NOVA
16:55Неделята на NOVA – публицистично токшоу
19:00Новините на NOVA – централна емисия
19:20Темата на NOVA
20:00“Един за друг” (премиера)- риалити
21:30“Два патлака” – с уч. на Дензъл Уошингтън, Марк Уолбърг, Пола Патън, Едуард Джеймс Олмъс, Бил Пакстън, Джеймс Марсдън и др.
23:40“Колекционерът” – с уч. на Дензъл Уошингтън, Анджелина Джоли, Куин Латифа, Майкъл Рукър, Луис Гусман, Майк Макглоун и др.

Nova Sport

00:45“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
01:00Край на програмата
01:15Еротичен телепазар
03:15Край на програмата
10:00Хокей на лед: Сибир – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/
12:00“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
12:05Футбол: Нотингам Форест – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
14:00Баскетбол: Билбао – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
16:00Баскетбол: Енисей – УНИКС, мач от ВТБ лига /п/
17:55“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
18:00Футбол: Бристъл Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/
20:00Футбол: Манчестър Юнайтед – Рочдейл, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
22:15Баскетбол: Гран Канария – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/

Kanal 3

07:00“Парламентът на фокус” – /п/
07:15“Имате думата” с Александър Владимиров – избрано
08:00КАНАЛ 3 на живо
09:00“Офанзива” с Любо Огнянов- /п/
11:45Телемаркет
12:00НОВИНИ
12:15“Изуство по време на пандемия”
12:30“Икономика и бизнес” – /п/
13:00НОВИНИ
13:15“Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване
13:45“Парчеата от реалността”
14:00НОВИНИ
14:15“Холивуд” -/п/
14:45Телемаркет
15:00НОВИНИ
15:15“Патарински LIVE” – избрано
16:00НОВИНИ
16:15“Беновска пита”
19:00НОВИНИ Централна емисия
19:45“Парчета от реалността”
20:00НОВИНИ
20:25“Имате думата” с Александър Владимиров
21:00НОВИНИ
21:25“Спорт в обектива”
22:00НОВИНИ
22:30“Другото лице”
23:00НОВИНИ
23:15“Беновска пита” – /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *