ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 МАЙ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Референдум /п/ 13:30 Културното наследство на България документална поредица 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица анимационен филм 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Извън играта /п/ 17:30 Бразди /п/ 17:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Епопея на забравените: Ода за Паисий 19:05 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър Азбучни истории/п/ 22:00 Концерт на Живко Петров трио Празници на изкуствата “Аполония 2017” 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Милиарди 2 тв филм (14) 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:30 Питай БНТ /п/ 03:40 Туристически маршрути /п/ 04:05 Милиарди 2 тв филм /п/ (14)

 bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.4 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.5 14:50 “Спасители в планината” – сериал, с.11 еп.1, 2 16:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.51 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.89 21:00 “Смени жената” /п/ – семейно риалити 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, еп.13, 14 00:30 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.12 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.119

 Nova TV

05:30 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити,нов сезон 22:00 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 1 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 02:00 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

 bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2 еп.7 – 10 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.2 09:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.8 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.17 11:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.11 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3 еп.13 13:00 “Птица върху жица” – екшън, комедия (САЩ, 1990), режисьор Джон Бадъм, в ролите: Мел Гибсън, Голди Хоун, Дейвид Карадийн, Бил Дюк, Стивън Тоболовски, Джоан Северънс и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.3 16:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.9 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3 еп.14 18:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.12 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4 еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.4 еп.15 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Димящи аса” – екшън, криминален (Великобритания, Франция, САЩ, 2006), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Джереми Пивън, Райън Рейнолдс, Рей Лиота, Бен Афлек, Питър Бърг, Комън, Анди Гарсия, Джейсън Бейтман и др. [16+] 00:00 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.15 01:00 “Животинско царство” – сериал, с.3 еп.12 02:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.18 03:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3 еп.14 04:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.9

bTV Comedy

05:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 06:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.16, 17 07:00 “Тя е баща ти” /п/ – сериал 08:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Вреден навик” – комедия, драма (САЩ, 2005), режисьор Майк Милс, в ролите: Лу Тейлър Пучи, Тилда Суинтън, Винсънт Д`Онофрио, Бенджамин Брат, Кели Гарнър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 15:30 “Тя е баща ти” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4 еп.13, 14 19:00 “Тя е баща ти” – сериал, еп.8 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.7 еп.4, 5 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.6 еп.16, 17 00:00 “Вреден навик” /п/ – комедия, драма (САЩ, 2005) 02:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Кристъл Палас – Дарби Каунти, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Футбол: Лестър Сити – Астън Вила, първи полуфинален мач за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Жельона гура – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Ливърпул – Евертън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Уигън Атлетик – Манчестър Сити (2005-06) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Евертън – Болтън Уондърърс (2004-05) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Арсенал – Уест Хям Юнайтед (2005-06) /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 21-ви епизод 23:00 Баскетбол: Тенерифе – Морабанк Андора, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Денят на живо” -/п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:25 “Скелетът на демокрацията” 4 част – док,филм на КАНАЛ 3 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Интервю” с Наделина Анева 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Изкуство по време на пандемия” 15:45 Топ Шоп 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *