ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 ЮЛИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Дони и Нети/п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Парижката кухня на Триш 2 документална поредица 17:15 Тайните на войната документална поредица 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Европа днес 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /3 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 3 тв филм /18 и 19 епизод/ (12) 22:25 Бай Ганьо на гости тв филм /4 епизод/ 23:00 По света и у нас 23:30 Потомци на слънцето тв филм /14 епизод/ (12) 00:35 Лято с БНТ /п/ 02:35 Корпорация “Приключения” тв филм/3 епизод/п/ 03:30 Европа днес /п/ 03:40 Тайните на войната документална поредица/п/ 04:25 Парижката кухня на Триш 2 документална поредица/п/ 04:55 Извън играта Ненчо Илчев/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.2 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.55 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.123 – 125 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.16 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.29 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.23 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, еп.14 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.17 01:00 “Гранд” – сериал, еп.17 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.10 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, еп.47

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 8 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 18 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.13 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.26, с.3 еп.1 – 3 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.13 09:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.7 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.22 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.30 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с3 еп.4 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.8, 9 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.14 16:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.8 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с3 еп.5 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.31 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6 еп.23 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Стомана” – фантастика, криминален, екшън (САЩ, 1997), режисьор Кенет Джонсън, в ролите: Шакил О`Нийл, Анабет Гиш, Джъд Нелсън, Ричард Раундтрий и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.2 01:00 “Неизвестният” – сериал, еп.31 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.23 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с3 еп.5 04:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.8

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.5, 6 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Гранд” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “11 А” – драма, комедия (България, 2015), режисьор Михаела Комитова, в ролите: Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8 еп.17, 18 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.46 20:00 “По средата” – сериал, с.9 еп.22 20:30 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, с.10 еп.5, 6 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, с.2 еп.12 22:00 Премиера: “Гранд” – сериал, с.3 еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11 еп.11, 12 00:00 “11 А” /п/ – драма, комедия (България, 2015) 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova Sport

10:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Сарагоса – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Портсмут – Оксфорд Юнайтед, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Баскония – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Блекбърн Роувърс – Уулвърхямптън Уондърърс (2003-04) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Нюкасъл Юнайтед – Евертън (2007-08) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 31-ви епизод 23:00 Футбол: Манчестър Сити – Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация (2018-19) /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *