53-годишен футболист заби хеттрик за първата победа на Кочан през сезона в пиринската бундеслига

53-годишен футболист заби хеттрик за първата победа на „Кочан“ в зона „Места“ на пиринската бундеслига. В герой за домакините се превърна ветеранът Гълъб Хаджиев, който се развихри до почивката и опъна 3 пъти мрежата на „Корница“ за разгрома с 6:2. Освен бащата на защитника на „Берое“ Камен Хаджиев веднъж се разписа и учителят по физическо възпитание в местното СУ „Хр. Смирненски“ Динко Кумбаров /42 г./. Трикратният победител в популярното телевизионно предаване „Минута е много“ се завърна на терена след неколкогодишно отсъствие и изведе с капитанската лента кочанци. Корничани очакваха протоколен успех и не можеха да повярват, че са получили 4 безответни само за 45 минути. Мобилизацията им през паузата доведе до връщането на 2 попадения, ала преобразеният техен опонент отговори с нови 2 гола. Сигурност в защитата на „Кочан“ вдъхваше и завърналият се под рамката Иво Мандев /42 г./. „Гостите бяха си помислили, че идват на екскурзия и лесно ще вземат трите точки, без да подозират какво ги чака. Туризмът в Кочан за този сезон свърши“, коментира радостният Д. Кумбаров.