Топ теми

Децата отсрамиха школата на орлетата, младшата на „Вихрен“ забърка нов скандал в зоната

Децата отсрамиха школата на орлетата след краха на 19-ките с 2:8 срещу „Лудогорец“. В първенството на зона „София“ за набор 2005 избраниците на Георги Забунов изпратиха „Витоша“ с 4:0 за деветата си поредна победа от началото на кампанията, с което съхраниха 8-точковата преднина пред най-близкия преследвач „Миньор“. Бетонът на бистришките тигри издържа до почивката благодарение и на двете греди. След антракта обаче домакините коригираха мерника си и головете заваляха Пръв разпечата противниковата врата Валентин Динов с удар отдалече, после на два пъти се разписа Мартино Димитров, а четворката фиксира влезлият на смяна Димитър Стоилов.

В надпреварата на юношите младша възраст най-сетне се намери отбор, който да окаже реална съпротива на орлетата на Радослав Митревски, и това се оказа най-близкостоящият до водача тим на „Кюстендил“. Благоевградчани все пак не позволиха да се стигне до изненада и взеха своето с 1:0, с което увеличиха аванса си на върха на 5 т. Попадението вкара през второто полувреме Мариян Вангелов. Седмица след екшъна при визитата на лидера в Гоце Делчев, който доведе до тежки наказания за невропчани, в скандал се забърка „Вихрен“ в гостуването си в Радомир на „Струмска слава“. Успехът на санданчани с 3:1 беше гарниран с два червени картона за техни футболисти. Георги Шуманов спря с нарушение голова атака на домакините и ще пропусне следващия мач на курортистите. С две срещи без състезателни права изгоря Иван Маникатов, който влезе във физическа саморазправа с противников играч. Опонентът му от състава на „Славата“ Мартин Ангелов сяда сред зрителите за 3 двубоя.