„Пирин“ (Рз) се подсили с юноша на „Лудогорец“

„Пирин“ (Рз) започна зимна подготовка на своя стадион „Септември“ с 5 нови попълнения. Това са Джейхан Зайденов, който се завръща в тима, след като изкара есента при съименниците от Гоце Делчев, игралият за последно в „Чавдар“ (Етр) благоевградчанин Иван Иванов, идващият от „Миньор“ (Пк) Любомир Христов, юношата на „Лудогорец“ Ахмед Мурад и Христо Якимов от „Кюстендил“. Сред трениращите бе и клубният президент Борис Кондев. Той се включи в заниманието наравно с футболистите. Липсваше Марио Димитров, който се завръща в „Банско“ след една есен в Разлог, нямаше го и Петър Попадийн.

От днес отборът ще се готви на изкуствения терен в съседното село Годлево. Старши треньорът Димитър Мавродиев обясни, че при влошаване на времето и падане на по-дълбок сняг ще бъде ползвана и спортната зала в Разлог.

„Започваме с добро настроение. Трябва да се подготвим за нелека пролет, в която ще се борим да съхраним своя третодивизионен статут. Привлякохме качествени попълнения, с чието присъствие се надяваме да повишим нивото на отбора. Преговаряме с още двама футболисти“, коментира Д. Мавродиев.

ГЕОРГИ СТОЯНОВ

loading...


Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *