Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 ЮЛИ

БНТ
05:15 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – тв филм /1 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 История.bg – 1000 години без цар Самуил/п/ 09:45 100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/ 10:45 Капри – тв филм /23 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Завръщане от Рим – тв филм /4 серия/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Мъже без мустаци – тв филм /4 серия/ 15:25 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Капри – тв филм /24 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт тото 19:00 Търсачи на реликви 2 – тв филм /2 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Тържествена заря по повод 182 години от рождението на Васил Левски – пряко предаване от Карлово 21:40 Песните на Левски – музикален филм 22:30 Слово за ползата от четенето: Живот докрай – тв филм /България, 1999 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите Руслан Курпенов, Тилко Петров, Димитър Борисов, Константин Джидров и Юлия Георгиева 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Брат за брата 3 – тв филм /22 епизод/(16) 00:20 История.bg 1000 години без цар Самуил/п/ 01:20 100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/ 02:20 Здрач. Новолуние – игрален филм /п/ 04:30 Днес и утре 04:55 Брат за брата 3 – тв филм /22 епизод/п/(16)

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.13 06:30 “Богатствата на България” – документална поредица 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.52 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.2 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.4 еп.6 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.51 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.46 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.28 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.3 01:10 “Вечно твоя” – сериал, еп.233, 234 02:10 bTV Новините /п/ 02:40 “Преди обед” /п/ 04:50 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.3 – 6 08:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.9 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.3 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.16 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.12 12:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.15 13:00 “Сърцето на дракона: Силата на огъня” – фентъзи, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Патрик Сивершен, в ролите Патрик Стюарт (глас), Том Рис Харис, Джесмин-Блис Бел, Тамзин Мърчант, Андре Ериксен и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.10 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.4 17:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.16 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.13 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.5 еп.12 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Извънредно решение” – екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Стюарт Беърд, в ролите Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др. 00:30 “Стоте” – сериал, с.5 еп.12 01:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.17 02:30 “Монк” – сериал, с.8 еп.10 03:30 “Готъм” – сериал, с.3 еп.16 04:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.13

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 еп.10, 11 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2018) 10:00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.16, 17 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4 еп.9 20:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, eп.7 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.8 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8 еп.1, 2 23:00 “Кухня” – сериал, с.6 еп.3, 4 00:00 “Деца на килограм” /п/ – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003) 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Кухня” – сериал

Nova TV
05:00 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Анже – Монако, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Лил – Дижон, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Хъл Сити – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лион – Тулуза, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Марсилия – Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Шефилд Уенздей – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 -07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *