Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ОКТОМВРИ

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.13 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.24 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6 еп.54 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, еп.12 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.103 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.98 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.3 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.13 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.21 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

bTV Action

05:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.6 – 9 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.8 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.3 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.18 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.7 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.6 13:00 “Преди да заспя” – мистъри, трилър (Великобритания, Франция, Швеция, 2014), режисьор Роуън Джофи, в ролите: Никол Кидман, Колин Фърт, Марк Стронг, Ан-Мари Дъф и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.9 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.4 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.7 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.8 19:00 Студио “Шампионска лига” 19:55 Пряко, Шампионска лига: Славия Прага – Борусия Дортмунд, коментатор Георги Попвасилев 22:00 Пряко, Шампионска лига: Барселона – Интер, коментатор Явор Кръстев 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 Шампионска лига, обзор 01:45 Шампионска лига /запис/: 03:30 “Стоте” – сериал, с.4 еп.7 04:15 “Неизвестният” – сериал, еп.8

bTV Comedy

05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.5 еп.12, 13 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Бездомното шоу на Башар Рахал” – токшоу (2015), еп.8 10:00 “Без граници” – комедия (Русия, 2015), режисьори Карен Оганесян, Резо Гигинеишвили и Роман Пригунов, в ролите: Инна Чурикова, Олег Басилашвили, Александр Адабашян, Анна Чиповская, Иван Янковский, Александр Пал, Милош Бикович, Мария Шалаева и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Гранд” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.59 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.72 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 – есен), еп.1, 2 18:00 “По средата” – сериал, с.7 еп.15, 16 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8 еп.10 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.23 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.24, с.2 еп.1 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, с.2 еп.7, 8 00:00 “Без граници” /п/ – комедия (Русия, 2015) 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал  Прочети още на: https://www.dnes.bg/tv.php?tv=4404&date=2019-10-02 

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Ховентут – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Манчестър Юнайтед – Рочдейл, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 14:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Уникаха – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Блекбърн Роувърс – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 8-и епизод /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 2-ри епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/ 21:45 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 3-ти епизод /п/ 22:15 Баскетбол: Валенсия – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Пътуване до Исла Негра документален филм /България, 2014г./, режисьори: Десислава Шишманова, Нончо Нончев 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 14:45 Капри тв филм /71 епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Потомци на слънцето тв филм /10 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Джинс 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 3 тв филм /8 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Потомци на слънцето тв филм /10 епизод/п/ 03:25 Капри тв филм /71 епизод/п/ 04:15 Законът на Дойл 3 тв филм /8 епизод/п/(12)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *