Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 НОЕМВРИ

БНТ
05:00 Какво ще се случи 2 документална поредица/п/ 05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Тайните на войната 13-серийна документална поредица /САЩ, 1998г./, 1 епизод 13:25 Дарители и филантропи, България документален филм /2 част/ 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Обзор Лига Европа 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца тв филм /19 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на Джамал Томас бенд /САЩ/ Международен джаз фестивал – Банско 2019 00:30 Принц Лавина игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите: Пол Ръд, Емил Хирш, Джойс Пейн и др. 02:05 Култура.БГ /п/ 03:05 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 04:20 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.14 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.51 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.6 16:00 “Клиника на кораловия остров” – сериал, еп.11 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.7 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.18 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.4 00:30 “Втори шанс” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.15 – 18 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.3 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.7 10:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.16 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.2 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.7 13:00 “Труден за убиване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1990), режисьор Брус Малмът, в ролите Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Уилям Садлър, Фредерик Кофин и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.4 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.8 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.8 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.3 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2, еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Бързи и яростни: Tokyo Drift” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006), режисьор Джъстин Лин, в ролите Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайън Тий, Сунг Канг и др. 00:00 “Смъртоносно оръжие” /п/ – сериал, с.3, еп.1 01:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.17 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.4 03:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.8 04:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.3

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.6, еп.11, 12 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Преспав” – сериал 10:00 “Сами вкъщи” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьори Крис Рено и Яроу Чейни 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Мис Сладкиш” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.99 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.5 18:00 Премиера: “По средата” – сериал, с.9, еп.22, 23 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10 еп.11 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.50 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.6, 7 23:00 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, с.2, еп.18, 19 00:00 “Сами вкъщи” /п/ – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016) 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 Студио “Игри на волята: България” 23:00 Новините на NOVA “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Мурсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Стоук Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Уигън Атлетик – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Химки – УНИКС, мач от ВТБ лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Чарлтън Атлетик – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Баскетбол: Баскония – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Футбол: Лутън Таун – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *