ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 ЮЛИ

БНТ
05:10 Музика, музика /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Артефакти от Кавказ, Азербайджан, документален филм /2 епизод/ 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Истинското Киото, документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:30 Светът на жестовете 14:45 Малки истории /п/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Стоунхендж, документален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Ричард Макс 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 На границата тв филм /5 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 БНТ представя: Антон Дончев – Въпросите на Сфинкса /п/ 22:00 Нощният управител, тв филм /4 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Парламентарни избори 2021: Заключителни предизборни клипове 00:00 БНТ на 60 /п/ 01:00 Лято с БНТ /п/ 03:55 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:55 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с. 2, еп. 10 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп. 3 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 3, еп. 72 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с. 2, еп. 22 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 4, еп. 16, 17 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 133 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп. 30 22:00 “Комиците” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с. 2, еп. 11 00:00 “Седем часа разлика” – сериал, с. 2, еп. 9 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп. 107 (последен) 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с. 14, еп. 13, 14

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп. 30 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Преспав” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Овца или вълк 2: Голям прас” – анимация, комедия, приключенски (Русия, 2019), режисьор Владимир Николаев 12:00 “Приятели”
/п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 9, еп. 13, 14 19:00 “Преспав” – сериал, еп. 4 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с. 12, еп. 4 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 12, еп. 6 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп. 31, 32 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 10, еп. 2, 3 00:00 “Отведи ме вкъщи довечера” – романтичен, комедия, драма (САЩ, Германия, 2011), режисьор Майкъл Даус, в ролите Тофър Грейс, Ана Фарис, Дан Фоглър, Териса Палмър, Крис Прат, Мишел Трактенбърг, Боб Оденкърк, Джей Джаблонски и др. 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 13 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп. 26, с. 2, еп.1 – 3 08:00 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 13 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 15 10:00 “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 12 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 8 12:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 2 13:00 “Танго и Кеш” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор Андрей Кончаловски, в ролите Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палънс, Бинг Ръсел, Марк Алаймо, Брайън Джеймс и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 14 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 16 17:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 3 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 9 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 21, еп. 1 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Войната за планетата на маймуните” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Мат Рийвс, в ролите Анди Съркис, Уди Харелсън, Стив Зан, Тери Нотари, Тай Олсън, Тоби Кебъл, Амая Милър, Джуди Гриър и др. 01:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 21, еп. 1 02:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 9 03:00 “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 13 04:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 3

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 04:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Мидълзбро – Бирмингам Сити Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Пекин – Юнайтед Сити Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Уотфорд – Хъдърсфилд Таун Чемпиъншип – /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Даегу – Кавазаки Фронтале Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 17:00 Футбол Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 19:00 Футбол: Барнзли – Суонси Сити Чемпиъншип – /п/ 20:55 Новини 21:00 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) 21:30 Футбол: Китчи – Серезо Осака Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 23:30 Футбол: Гуанджоу – Порт Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Без резервация 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Истории от света 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Ничия земя /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Другото лице /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Другото лице /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Ничия земя /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *