Топ теми

Днес стартира конкурсът на в. „Струма” „Любим учител 2021”, гласувайте за Вашия фаворит тук

Днес стартира конкурсът на в. „Струма” „Любим учител”, организиран за девета поредна година от най-големия ежедневник на Югозападна България. Онлайн гласуването започва в 08.00 ч. и ще продължи един месец.

В гласуването могат да се включат всички учащи се, родители и читатели на платформата „Любим учител” на https://struma.bg/teacher/

И тази година екипът ни иска да отдаде заслуженото на учителите, като на фокус отново е пандемията. Целта ни е да си дадем равносметка на какво ни научи тя в училището и как се усвояват знанията в онлайн среда.

Любимият учител на Югозапада за 2021 година ще бъде определен от експертна комисия чрез комплексна оценка:

Онлайн гласуване в сайта www.struma.bg – 25%;

Есе на тема „На какво ни научи пандемичната обстановка в училището и обучението в онлайн среда“ и визитка – 75%.

И тази година конкурсът ще обхване училища от цяла Благоевградска област.

КАК СЕ ГЛАСУВА?

На платформата ще бъдат качени всички училища със списък на учителите и техните визитки.

С клик избирате училището и Вашия любим учител.

Гласуването приключва в полунощ на 24.11.2021 г., като победителите и резултатите ще бъдат публикувани след официалната церемония по награждаването на  25.11.2021 г.

Гласувайте тук, имате 31 дни да подкрепите своя фаворит.

Успех на всички участници в „Любим учител 2021“!



Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *