Бившият капитан на националите Ивелин Попов изригна в социалните мрежи след поредния резил 0:4 на следовниците си срещу Швейцария в последния им мач от световните квалификации в Люцерн. Нападателят, който в момента се подвизава в руската премиерлига в тима на „Сочи“, онагледи гневния си пост със състава на България отпреди години с трио футболисти от Благоевград около себе си. В текста към фотото се изреждат отборите, в които са играли тогавашните национални избраници, и заключението, че пак не е имало угодия, с очевидната препратка към управниците на футболната централа.
„Страсбург, Твенте, ЦСКА Москва, ЦСКА, ПСВ, Панатинайкос, Спартак Москва, Левски, Фулъм, Лудогорец, Базел – там играхме ние и пак нямахте угодия. Сега всичко Ви е Ок. Но поне имате „колектив” в самолета, в хотела, пред камерите”, написа Попето, прилагайки снимка на лъвовете преди приятелската среща срещу Кипър в София през 2012 г. На нея са орлетата Светослав Дяков, Станислав Манолев и Николай Бодуров. По това време първите двама носеха екипа съответно на шампионите от Разград и филипсите от Айндховен, а настоящият капитан на „Пирин“ стана част от лондонските котиджърс 2 г. по-късно. Тримата и Ивелин Попов са на терена в компанията на Николай Михайлов, близнаците Миневи, ексзащитника на „Македонска слава“ и „Пирин 1922“ Иван Иванов, Емил Гъргоров-Бадема, Владимир Гаджев, Георги Миланов.

СТОЙЧО СТОИЦОВ
