Километрично задръстване има на пътя Перник – София заради блокада на кръстовището при Драгичево. Причината е поредния протест на служителите в пътните фирми. Недоволството е заради неразплатинети пари на пътищарите, протести се провеждат в цялата страна. Въпреки че протестът приключи и блокадата бе вдигната, калите не могат да се изтеглят. Очаква се задръстването да продължи още час поне.
Проблеми с пътуването към София пък е имало сутринта, алармираха шофьори. Заради непоставени конуси за реверсивно движение, придвижването от Перник до столицата е продължило около 1,40 мин.

КРАСИМИРА СТОИМЕНОВА
