Километрично задръстване на пътя Перник – София заради блокада

Километрично задръстване има на пътя Перник – София заради блокада на кръстовището при Драгичево. Причината е поредния протест на служителите в пътните фирми. Недоволството е заради неразплатинети пари на пътищарите, протести се провеждат в цялата страна. Въпреки че протестът приключи и блокадата бе вдигната, калите не могат да се изтеглят. Очаква се задръстването да продължи още час поне.

Проблеми с пътуването към София пък е имало сутринта, алармираха шофьори. Заради непоставени конуси за реверсивно движение, придвижването от Перник до столицата е продължило около 1,40 мин.

     КРАСИМИРА СТОИМЕНОВА

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *