Кюстендилка с 1,85 промила алкохол след купон подкара автомобила с 4-г. си син и майка си на задната седалка

31-г. Симона Ш. от Кюстендил е хваната да шофира с 1,85 промила алкохол в издишания въздух на една от улиците в Бобошево. В автомобила били 4-г. й  син и майка й. Пред очите на малкото й дете Симона, която на страницата си във Фейсбук е написала, че е студентка, била тествана с дрегер за алкохол и устройството отчело 1,85 промила в издишаният въздух. Униформените сигнализирали в отдел „Закрила на детето“, че момченцето, което било в автомобила, може би е в риск, тъй като и бабата лъхала на алкохол.

На шофорката е съставен акт и й е отнето свидетелството за управление на МПС.

Бабата и майката били на парти в ресторант в Бобошево, след което си тръгнали с автомобила за Кюстендил. Спрени са за проверка по подаден сигнал на тел. 112, че двете жени в автомобила са употребили алкохол и има опасност за малкото.

ЙОРДАНКА ПОПОВА 

Подобни новини

1 Коментар

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *