
45-годишен мъж е намерен мъртъв в кюстендилския кв. „Герена“. Той бил на гости в жилището на 75-годишен мъж в бл. 185. Предполага се, че става дума за изневяра и голямо количество изпит алкохол.
Както struma.bg писа, малко след 16.00 ч. днес е подаден сигнал в полицията в Кюстендил за скандал в апартамент в жилищния блок.
Пристигналият на място екип е намерил мъртъв 45-годишен мъж, който е бил на гости в жилището. Задържан е 75-годишният домакин.
Трупът на мъртвия мъж е закаран за аутопсия в кюстендилската болница, работата по случая продължава РУ Кюстендил, уведомен е прокурор от ОП.
Жилищният блок, в който се е случил трагичния инцидент се намира в близост до социалните жилища. Версиите в квартала са най-различни по отношение на това къде е било открито тялото. Някои дори твърдят, че жена с куче го е намерила в близост до училище.