Мъж е задържан заради блудство с малолетно момче в Шумен.
От Апелативна прокуратура потвърдиха за инцидента и посочиха, че извършителят е в ареста със 72-часова мярка за неотклонение.
Инцидентът станал във вилната зона край квартал „Боян Българанов“ в града. Там си играели няколко момчета. При тях дошъл 34-годишен мъж, познат на едно от децата. Той му предложил да го закара до града, а после се върнал при останалите край вилите деца.
Предложил им да се почерпят, но за целта трябва да намерят чаши. Затова взел едно от тях и тръгнали към близка постройка под претекст да потърсят чаши.
На усамотено място той обаче започнал да блудства с 12-годишното момче.
След инцидента детето се прибрало вкъщи и разказало за случката на родителите си.
Малко след това насилникът е намерен и арестуван.
Задържаният е осъждан два пъти – за изнасилване, за което е реабилитиран, и за неплащане на издръжка на собственото си дете.




Да вземат да се предадат,че са ги снимали от всякъде и д върнат нещата. ...
Шиптърът-директно в Северна Макакия да им облагородява идентитетот! ...
Докато не се пребият всички, няма да им дойде акъла! ...
Най измамната фирма От предходни години се казваше ВасМит Имат дела за задължения за около 16 милиона лв! ...
А дали ще го завърши? ...