
Клиниката по очни болести на софийската многопрофилна болница вече е оборудвана и с новия ОСТ-А апарат /Solix by VISIONIX/Optovue/.
- Апаратът позволява пълен спектър диагностика на преден и заден очен сегмент, включително и приложение на индивидуализиран протокол за терапия на макулна дегенерация.
- Офталмолозите от клиниката могат да идентифицират многобройни патологии от предната до задната част на окото, при най-добър комфорт за пациента по време на диагностиката.

Другата придобивка на болничното заведение в полза на пациентите е новият швейцарски апарат на световния лидер Oertli, модел OS 4.
- Единствен в България към момента и един от малкото в Европа за изцяло безшевна, минимално инвазивна хирургия на всяка една част от окото.
- Повече комфорт, прецизност и безопасност.
За още информация и консултации:
МБАЛ „Св. София“
02/8184600
02/8184623
София, бул. „България“ 104