Наставникът П. Костурков напусна „Септември“ (Сим), става директор в „Хебър“/ОБНОВЕНО/

„Септември“ (Сим) и старши треньорът Петър Костурков се разделиха по взаимно съгласие. Специалистът пое симитличани след края на есенния полусезон и подобри представянето на футболния тим, който завърши на 10-о място в Югозападната Трета лига. Бившият състезател на „Пирин“, „Левски“ и „Аустрия“ (Лустенау) продължава развитието си в ДЮШ на „Хебър“, където ще заеме поста директор. Междувременно стана ясно, че септемврийци започват лятната си подготовка на 1 юли. Всички футболисти, които бяха част от отбора през миналата кампания, са дали уверение на ръководството, че остават в клуба. Единствената разлика е опитният защитник Юлиян Попев, който прекрати своята кариера. Работи се по привличането на нови попълнения, които да засилят конкуренцията и да вдигнат нивото на тима. Добрата новина е, че в тренировките още от началото ще се включи голмайсторът Симеон Димитров-Симба, който пропусна голяма част от сезона поради тежка контузия.

ИВАН ДИМИТРОВ

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *