Неврокопските хандбалисти изпратиха 2017 г. с купон, чакат с оптимизъм Новата 2018 г.

Хандбалистите на „Пирин“ (ГД) изпратиха отиващата си 2017 г. с коледно парти. Спортистите се събраха за „последния разбор“ под ръководството на главния треньор Николай Пиргов, с малки отсъствия. Сред липсващите бяха колоритният Марко Марков, Атанас Янев, Любомир Дробенов и Добрин Тунтев, които не успяха да дойдат заради лични ангажименти. Събитието бе уважено от почетния президент на неврокопчани Атанас Карабельов, общинския кмет Владимир Москов и настоящия президент на клуба – депутата Богдан Боцев.

Лидери във веселбата съвсем естествено бяха по-опитните в тима – помощникът Любомир Арнаудов, Илия Ланджев, Иван Мечев и Райчо Копривленски. Те направиха и своеобразен разбор на сезона и припомниха екстремни мигове.

Дебют на такъв клубен банкет направиха по-младите попълнения – Димитър Магдалинчев, Александър Георгиев и Тодор Жингов. Триото изказа твърдото си убеждение, че през пролетта отборът ще изглежда далеч по-добре, а оптимизмът им бе споделен и от почетния президент на ХК „Пирин“ (Гоце Делчев) Атанас Карабельов.

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *