Пътник разби с глава стъкло в тролей и нападна шофьора

Агресивен мъж нападна шофьора на тролей номер 1 в центъра на София. Нападателят крещял на водача да кара по-бързо, удрял с ръце и крака стъклото на шофьорската кабинка и накрая го разбил с глава. На пострадалия са нанесени десетки удари.

„На 23-и октомври мъж в неадекватно състояние решава, че трябва да слезе на светофара, а не на спирката на Петте кьошета. Поискал от шофьора да отвори вратите и да слезе. Водачът отказал и си заключил кабината. След това пътникът опитва да отвори кабината и започнал да буйства. Шофьорът се обажда в Диспечерския център. От 4-то районно реагират бързо и веднага идват на спирката“, разказа Иво Василев, зам.-директор на „Столичен електротранспорт“.

Нападателят е нанесъл щети на превозното средство в размер на 1200 лв.

Cross.bg

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *