Малкият Сашко от Перник остава в детската реанимация на „Пирогов“. Той е в стабилно състояние, преминало е през множество изследвания, а с него работят и психолози, предава Нова тв.
До момента той не е говорил и не е споделил за това, което се е случило. Той се чувства добре и е по-спокоен. Мнението на лекарите е, че вероятно ще бъде прехвърлен в друго отделение.
Детето е приемало храна и вода през последните дни. Разследващите ще установят как е ставало това.
12-годишното момче изчезна на 11 ноември в Перник и беше в неизвестност девет дни. Вчера обаче той бе намерен в района на мястото на изчезването си.
