Сашко от Перник е приемал храна и вода през последните дни

Малкият Сашко от Перник остава в детската реанимация на „Пирогов“. Той е в стабилно състояние, преминало е през множество изследвания, а с него работят и психолози, предава Нова тв.

До момента той не е говорил и не е споделил за това, което се е случило. Той се чувства добре и е по-спокоен. Мнението на лекарите е, че вероятно ще бъде прехвърлен в друго отделение.

Детето е приемало храна и вода през последните дни. Разследващите ще установят как е ставало това.

12-годишното момче изчезна на 11 ноември в Перник и беше в неизвестност девет дни. Вчера обаче той бе намерен в района на мястото на изчезването си. 

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *