Спас Стоименов зае овакантения треньорски пост в „Септември“ (Сим). Местният специалист поема мъжкия футболен тим на симитличани за пореден път, след като досегашният наставник Петър Костурков се раздели по взаимно съгласие с клуба и продължи кариерата си като директор на ДЮШ на „Хебър“.
„Пожелаваме успех на Спас Стоименов и на целия отбор на „Септември“ (Симитли) в предстоящите мачове“, коментираха от ръководството на третодивизионния тим. Именно Стоименов бе начело на септемврийци до края на есенния полусезон в предишната кампания в Югозападната Трета лига и предаде щафетата на Костурков в началото на декември, а след това продължи работа си с подрастващите в клубната школа.
ИВАН ДИМИТРОВ
