Стационална камера лови нарушители в Перник

Стационарна камера е монтирана на бул. „Юрий Гагарин“, известен като вътрешноградската магистрала, в Перник, съобщиха водачи. Устройството се намира след светофара за кв. „Тева“  и снима в посока центъра. Камерата ще засича скорост и ще отчита валидността на стикерите за гражданска отговорност и преглед.  

Вътрешноградската магистрала е сред най-невралгичните в Перник, на които често стават катастрофи. Причината е, че се кара с висока скорост, въпреки че разрешената е 50 км./ч

              

  КРАСИМИРА СТОИМЕНОВА

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *