Увредиха търговския обект, собственост на бившия кмет на най-голямото село Катунци ,община Сандански ,Георги Коцев, ндаходящ на метри от храма „Свети Георги“ в светата обител в с. Зластолист. Инцидентът с увреждане на цялото имущество- маси, скари, навес, оборудване, и други е станал в неделя сутринта. Това е установил собственика Георги Коцев, който заедно със съпругата си Светлана са стожерите на църквата в Златолист. По груби изчисления щетите възлизат на над 20000 лв. По случая е образувано досъдебно производство. Версията за вандалския акт, е че извършителите са сектанти. В процес на установяване е причината за увреждане на имуществото. Г. Коцев е потресен от случилото се. Не пожела да коментира инцидента, но обеща да говори, след като се установят щетите.
