ПЪРВО В STRUMA.BG! Посегнаха на бившия кмет на Санданско село, потрошиха имущество за над 20000 лв.

Увредиха търговския обект, собственост на бившия кмет на най-голямото село Катунци  ,община Сандански ,Георги Коцев, ндаходящ на метри от храма „Свети  Георги“ в светата обител в с. Зластолист. Инцидентът с увреждане на цялото имущество- маси, скари, навес, оборудване, и други е станал в неделя сутринта. Това е установил собственика Георги Коцев, който заедно със съпругата си Светлана са стожерите на църквата в Златолист. По груби изчисления щетите възлизат на над 20000 лв. По случая е образувано досъдебно производство. Версията за вандалския акт, е че извършителите са сектанти. В процес на установяване е причината за увреждане на имуществото. Г. Коцев е потресен от случилото се. Не пожела да коментира инцидента, но обеща да говори, след като се установят щетите.  

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *