Шофьори на камиони превърнаха в сметище ул. „Сашо Паргов” в Дупница

Служители от инспектората и екоексперти се самосезираха и почистиха района

Служители към Инспектората в Община Дупница и експерти от отдел „Екология“ направиха съвместна проверка на улица „Сашо Паргов“ в близост до магазина за строителни материали при стадион „Бончук“.

Те се самосезираха от публикация в социалните мрежи за изхвърлено голямо количество отпадъци от всякакъв вид, което притесняваше минувачите и работещите наблизо.

След тяхната намеса бяха установени част от нарушителите – шофьори на камиони, които нерегламентирано са изхвърляли боклук там.

Заедно с работници към Общинското предприятие „Чистота и поддръжка на териториите за обществено ползване“ те почистиха мястото, което вече изглежда по съвсем различен и по-приветлив начин.

ИВАН ПЕТРОВ

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *