ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 НОЕМВРИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 2 тв филм /4 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Сребърна 15:15 Влакът на динозаврите 2 анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Кодът на българската индентичност. Спекулации и факти 22:00 Геният Пикасо тв филм /4 епизод/ 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс Родът на Бъчварови, Петър /Ути/ Бъчваров/п/ 04:25 Когато сърцето зове 2 тв филм /4 епизод/п/

bTV

05:30 “Ловци на храна” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.22 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.120 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.121 – 123 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.81 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.94 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.14 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.54 02:50 “Преди обед” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.2 – 5 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.3 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.5 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.12 11:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.6 12:00 “Стоте” – сериал, с.6 еп.8 13:00 “Смъртоносен пациент” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Род Робъртс, в ролите: Бри Уилямсън, Марк Хапка, Лора Райт, Броуди Хъцлър и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.4 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.6 17:00 “Стоте” – сериал, с.6 еп.9 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3 еп.13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Господар и командир: Далечният край на света” – приключенски, екшън (САЩ, 2003), режисьор Питър Уиър, в ролите: Ръсел Кроу, Пол Бетани, Били Бойд, Джеймс Д`Арси, Крис Ларкин, Лий Ингълби и др. 01:00 “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.3 02:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.7 03:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.13 04:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.6

 bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Фитнес” – сериал, еп.11, 12 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Невъзможен романс” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Марк Джийн, в ролите: Алекса ПенаВега, Шон Робъртс, Лиа Гибсън, Елийз Гатиън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 14:30 “Селцето” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4 еп.12, 13 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.113 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.66 20:30 Премиера: “Селцето” – сериал, еп.9 22:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал с.3 еп.4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5 еп.11, 12 00:00 “Свободната вечер на майките” – комедия (САЩ, 2017), режисьор Алитиа Джоунс, в ролите: Кейти Аселтън, Тони Колет, Бриджит Евърет, Моли Шанън, Адам Ливайн и др. [14+] 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

 Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю” с Наделина Анева 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Nova TV

06.30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09.30 “На кафе” – предаване 10.00„Розамунде Пилхер: Лекарят на сърцата” – с уч. на Аня Кнауер, Ксавер Хътър, Аниан Золнер и др. 12.00 Новините на NOVA 12.30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13.30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15.00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16.00 Новините на NOVA 16.10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17.00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18.00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19.00 Новините на NOVA – централна емисия 20.00 “Кошмари в кухнята” (нов сезон) – риалити 21.00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22.30 “Братя” (премиера) – сериен филм, еп.41 23.00 Новините на NOVA 23.30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00.30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 01.30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 9 02.30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03.30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04.30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 05.30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/

 Nova Sport 

10.00 Футбол: Лутън Таун – Брентфорд Чемпиъншип – повторение 12.00 Баскетбол: Валенсия – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – повторение 14.00 Футбол: Ковънтри Сити – Рединг Чемпиъншип – повторение 16.00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Енисей ВТБ лига – повторение 17.55 Новини 18.00 Футбол: Бристъл Сити – Норич Сити Чемпиъншип – повторение 20.00 Футбол: Етър – ЖФК Варна Държавно първенство по футбол за жени – повторение 22.15 Хокей на лед: Динамо Москва – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение 00.15 Новини – повторение 00.30 Еротичен телепазар 02.30 Програмна пауза

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *