ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 МАЙ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:40 Да завъртим бутилката – детски тв филм /Германия, 2017 г./ 06:00 Моля те, Нептуне! – детски тв филм /България, 2017 г./ 06:25 Рицарят на Бялата дама – 3-сериен детски тв филм /България, 1982 г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 11:55 Евровизия 2021 – клипове 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 От нищо нещо /85 г. от рождението на Асен Кисимов/ – игрален филм /България, 1979 г./, режисьор Никола Рударов, в ролите: Асен Кисимов, Анета Сотирова, Стефан Данаилов и др. 15:30 Книга на книгите – анимационен филм /2 сезон, 6 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 Пътят към УЕФА Евро 2020 – магазинно предаване /5 и 6 епизод/ 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист 22:55 Евровизия 2021 – клипове 23:00 По света и у нас 23:15 Презареждане 23:20 Студио Х: Имението “Тишина” – игрален филм /Аржентина, 2018 г./, режисьор Пабло Траперо, в ролите: Мартина Гусман, Беренис Бежо, Едгар Рамирес и др. (14) 01:15 БНТ на 60 /п/ 02:15 Малки истории /п/ 03:20 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV

05:20 “Комиците и приятели” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.3, еп.5 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.3, еп.6 06:30 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.13, 14 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.14 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица (2021), с.5, еп.6 13:00 “Историята на една русалка” – приключенски, драма, семеен (САЩ, 2017), режисьор Дъстин Райкърт, в ролите: Кейтлин Кармайкъл, Сидни Скошия, Джери О`Конъл, Бари Бостуик и др. 15:00 “Добрият доктор” – сериал, еп.16 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.4 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Джак Ричър: Не се връщай” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьор Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Даника Ярош, Патрик Хюсингър, Били Слотър, Сабрина Дженарино, Коби Смълдърс и др. 22:20 “Ченге за един ден: Мисия Маями” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Стори, в ролите: Айс Кюб, Кевин Харт, Оливия Мън, Кен Джонг, Нейдин Веласкес, Тика Съмптър, Глен Пауъл, Бенджамин Брат, Тайрийз Гибсън, Брус Макгил и др. 00:30 “Отмъщение: Любовна история” – екшън, криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джони Мартин, в ролите: Никълъс Кейдж, Ана Хъчинсън, Талита Бейтман, Дон Джонсън, Дебора Кара Ънгър, Джошуа Микел, Джо Октърбек и др. 02:30 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал, еп.13, 14 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Comedy

05:00 “Фитнес” /п/ – сериал 06:00 “Фитнес” – сериал, еп.13, 14 07:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2, еп.6, 7 08:00 “Супер екипаж” – сериал, еп.3 – 6 10:00 “Завръщането на Поли” – комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Джон Хамбърг, в ролите: Дженифър Анистън, Бен Стилър, Ханк Азария, Филип Сиймор Хофман, Дебра Месинг, Алек Болдуин, Кевин Харт, Майкъл Шамбърг и др. 12:00 “Том и Джери: Завръщане в Оз” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016), режисьори Спайк Бранд и Тони Сървоун 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Баща на четирима: Завръщането на чичо Софус” – семеен, комедия (Дания, 2010), режисьор Джакомо Кампеото, в ролите: Йеспер Асхолт, Курт Равн, Бодил Йоргенсен, Сигурд Филип Далгас и др. 22:30 “Съни бийч” – сериал, еп.11 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 04:00 “Съни бийч” /п/ – сериал

bTV Action

05:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.16 06:00 Анимационен блок: “Турбо” – сериал, еп.20 – 23 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.1 – 3 11:00 “Легендата за Тарзан” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Александер Скарсгард, Марго Роби, Кристоф Валц, Самюъл Джаксън, Каспър Кръмп, Джим Бродбент, Джаймън Хаунсу, Бен Чаплин и др. 13:15 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др. 15:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.6, 7 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.5 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.11, 12 19:00 “Код: Лондон” – екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Х-Мен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др. 00:00 “Легендата за Тарзан” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Александер Скарсгард, Марго Роби, Кристоф Валц, Самюъл Джаксън, Каспър Кръмп, Джим Бродбент, Джаймън Хаунсу, Бен Чаплин и др. 02:15 “Шпионски свалки” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Макджи, в ролите: Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Том Харди, Тил Швайгер, Абигейл Спенсър, Челси Хандлър, Анджела Басет, Лора Вандервоорт и др. 04:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.1, 2

Nova TV

06:00 “Мерием” – сериен филм /п/ 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Нужни са двама” – с уч. на Кърсти Али, Стив Гутенберг, Ашли Олсен, Мери-Кейт Олсен, Филип Боско, Джейн Сибет и др. 15:00 “Кучешки живот” – с уч. на Денис Куейд, Брит Робъртсън, Пеги Липтън, Логън Милър, Джон Ортиз и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Планината на вещиците” – с уч. на Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Ана-София Роб, Киаран Хиндс, Том Еверет Скот и др. 22:00 “Лара Крофт: Томб Рейдър” – с уч. на Анджелина Джоли, Джон Войт, Даниел Крейг, Иън Глен, Ноа Тейлър и др. 23:50 “Вестник на властта” – с уч. на Мерил Стрийп, Том Ханкс, Сара Полсън, Брус Грийнууд, Брадли Уитфорд и др. 01:45 “Кучешки живот” – с уч. на Денис Куейд, Брит Робъртсън, Пеги Липтън, Логън Милър, Джон Ортиз и др. /п/ 03:40 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/ 04:30 “Скорпион” – сериал, сезон 3

Nova Sport

18:30 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/ 19:30 Футбол Купа на Германия, финал /п/ 10:00 Хокей на лед: Авангард – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига, финал, мач №6 /п/ 12:00 Баскетбол: Уникаха – Морабанк Андора Испанска баскетболна лига /п/ 14:00 Баскетбол: Жельона гура – УНИКС ВТБ лига, четвъртфинали, мач №2 /п/ 16:00 Футбол: РБ Лайпциг – Борусия Дортмунд Купа на Германия, финал /п/ 18:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 19:00 Баскетбол: Мурсия – Морабанк Андора Испанска баскетболна лига – директно 20:45 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) 21:15 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 21:45 Баскетбол: Билбао – Фуенлабрада Испанска баскетболна лига – директно 23:30 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 00:30 Футбол: Манчестър Сити – Тотнъм Хотспър Карабао къп, финал /п/ 02:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Без резервация 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 В ерата на водолея /п/ 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Евромакс 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Парламентът на форус/п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01:05 Карай направо /п/ 01:25 Ерата на водолея /п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Шоубизнес /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *