ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 ЮНИ

БНТ

06:00 Изпити по никое време детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Огнян Желязков, Николай Теохаров, Михаил Лазаров, Войчех Тодоров, Ани Бакалова и др. 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:25 Препрочитаме Вазов 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Търси се съпруг за мама игрален филм /България, 1985г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Веселин Прахов, Цветана Манева, Богдан Глишев, Павел Поппандов и др. 15:30 Открий ме 16:00 Дорина документален филм /България, 2020г./, режисьор Атанас Киряков 17:00 Годишни награди за “Музикално събитие на годината – Вечната музика 2021” 18:00 Домът на вярата Манастир “Св. Спас”, с. Лозен 18:30 Мисия “Вдъхновител” 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Порталът тв филм /6, последен епизод/ 22:40 Препрочитаме Вазов 22:45 По света и у нас 23:00 Светлините на рампата игрален филм /САЩ, 1952г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Чарли Чаплин, Клер Блум, Бъстър Кийтън, Сидни Чаплин, Марджъри Бенет и др. 01:15 БНТ на 60 /п/ 02:15 Пътеки /п/ 03:10 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

05:10 “COOLt” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.23 06:30 “Как климатът създаде историята” /част II/ – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.21 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Премиера: “Кухня. Война за хотел” – сериал,, еп.2 13:00 “Бетовен” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:20 “Феята на зъбките 2” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Алекс Зам, в ролите: Лари Кабелджията, Дейвид Макей, Ерин Бют, Джон Конън и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Жената на пазача на зоопарка” – исторически, биографичен, драма (Чехия, Великобритания, САЩ, 2017), режисьор Ники Каро, в ролите: Джесика Частейн, Йохан Хелденберг, Даниел Брюл, Ефрат Дор, Идо Голдберг, Майкъл Макелхатън и др. 22:30 “Птица върху жица” – екшън, комедия (САЩ, 1990), режисьор Джон Бадъм, в ролите: Мел Гибсън, Голди Хоун, Дейвид Карадийн, Бил Дюк, Стивън Тоболовски, Джоан Северънс и др. 00:50 “Цената на свободата” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джон ЛЕкюър,в ролите: Кели Уилямс, Ниъм Уилсън, Сарейн Бойлан, Конрад Коутс, Джъстин Мейдър и др. 02:30 “Приятели” /п./ – сериал, с.6, еп.21 02:50 Търси се” /п./ 03:50 “120 минути” /п./

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.12 – 15 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.20 – 22 11:00 “Последният ловец на вещици” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Брек Айснър, в ролите: Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Ууд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън и др. 13:15 “Мумията” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Алекс Кърцман, в ролите: Том Круз, София Бутела, Ръсел Кроу, Анабел Уолис, Джейк Джонсън, Марван Кензари, Кортни Ванс и др. 15:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.23, 24 17:30 Премиера: “Да Знаеш Как” (2021) – предаване за ремонти и обзавеждане,, еп.9 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.21 18:45 “Отряд самоубийци” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Уил Смит, Джаред Лето, Марго Роби, Вайола Дейвис, Скот Истууд, Джай Кортни, Джей Хернандес, Кара Делавин, Лони Лин-Комън, Адеуале Акиной Агбадже, Джоуел Кинаман и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Ван Хелсинг” – фентъзи, екшън, хорър, трилър (САЩ, Чехия, 2004), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Хю Джакман, Кейт Бекинсейл, Ричард Роксбърг, Дейвид Уенъм, Уил Кемп и др. 00:30 “Горещи палки” – екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2007), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Бил Най, Робърт Попър, Тимъти Долтън, Джим Бродбент, Оливия Колман, Рейф Спол и др. [14+] 02:45 “Както горе, така и долу” – трилър, хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Ерик Доудъл, в ролите: Пардита Уийкс, Бен Фелдман, Едуин Ходж, Франсоа Сивил, Марион Ламбер, Козми Кастро и др. [16+] 04:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.21, 22

bTV Comedy

05:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 06:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2, еп.3, 4 07:00 “На по-добро място” – сериал, с.2, еп.10, 11 08:00 “Супер екипаж” – сериал, с.2, еп.10 – 13 10:00 “Нощ в музея” – комедия, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2006), режисьор Шон Леви, в ролите: Бен Стилър, Карла Гуджино, Рики Джървейс, Дик Ван Дайк, Робин Уилямс, Рами Малек, Пиерфранческо Фавино, Пол Ръд и др. 12:00 “Г-н Бавачка” – комедия, екшън, семеен (САЩ, 1993), режисьор Майкъл Готлиб, в ролите: Хълк Хоган, Шърман Хемсли, Афа Аноуаи, Робърт Горман, Питър Кент, Остин Пендълтън и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Анжелика” /п./ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 20:30 “Бавачката Макфий” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, Великобритания, Франция, 2005), режисьор Кърк Джоунс, в ролите: Ема Томпсън, Колин Фърт, Анджела Лансбъри, Кели Макдоналд, Томас Броуди-Сангстър, Илайза Бенет, Силиа Имри, Имелда Стонтън, Дерек Джакоби и др. 22:30 “Земляни” – сериал, с.2, еп.1, 2 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00:30 “Супер екипаж” /п./ – сериал 02:00 “Изгубеняци” /п./ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 04:00 “Земляни” /п./ – сериал



Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят таен любим” – с уч. на Лейси Чабърт, Андрю Уокър, Питър Макнийл, Тара Йеланд и др. 14:15 “Сезон за любов” – с уч. на Отъм Рийзър, Марк Блукас, Шели Томпсън, Лола Фланъри и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Забраненото шоу на Рачков” – комедийно шоу, на живо, финал 22:30 “Съучастникът” – с уч. на Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет-Смит, Марк Руфало, Питър Бърг, Брус Макгил и др. 01:10 “Призрака и Мрака” – с уч. на Майкъл Дъглас, Вал Килмър, Том Уилкинсън, Емили Мортимър, Бърнард Хил и др. 03:00 “Моят таен любим” – с уч. на Лейси Чабърт, Андрю Уокър, Питър Макнийл, Тара Йеланд и др. /п/ 04:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/

Nova Sport

20:00 Футбол: Байер Леверкузен – Айнтрахт Франкфурт Купа на Германия – /п/ 21:55 Новини 10:00 Баскетбол: УНИКС – ЦСКА Москва ВТБ лига, плейофи, финал, мач №1 – /п/ 12:00 Футбол: Щутгарт – Фрайбург Купа на Германия – /п/ 14:00 Футбол: Моркамб – Нюпорт Каунти Лига 2, плейофи, финал – /п/ 16:00 Баскетбол Испанска баскетболна лига – /п/ 18:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) – /п/ 18:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 19:00 Студио “Баскетбол” – директно 19:30 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи, полуфинали – директно 21:15 Студио “Баскетбол” – директно 21:30 Новини 21:35 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 22:00 Футбол: Волфсбург – Зандхаузен Купа на Германия – /п/ 00:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:50 Пулс /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Ускорение 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Карай направо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 В добра форма 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Истории от света 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA 19:20 Темата на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Без резервация 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Бизнесът 21:55 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA /п/ 01:05 Темата на NOVA /п/ 01:25 Ерата на водолея /п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Другото лице /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *