Изключително доволен остана от продукцията на подопечните си срещу "Хебър" президентът на санданските гл ...
Изключително доволен остана от продукцията на подопечните си срещу "Хебър" президентът на санданските гладиатори Георги Манолев. "Отборът играе добре, футболистите се забавляват и се наслаждаваха на ...