ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Д@, опера! – документален филм /България, 2014 г./, режисьор Деница Торньова 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските – мечоци анимационен филм 14:45 Сребристият жребец анимационен филм 15:10 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /22 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Джинс 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Равносметките на прехода: Емигрантски дневници – документален филм /България, 2014 г./, режисьор Николай Василев 00:25 Култура.БГ /п/ 01:25 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:25 Съкровище в двореца – тв филм /22 епизод/п/ 03:35 Библиотеката /п/ 04:35 Днес и утре

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.17 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.54 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.9 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3, еп.1 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.11 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, еп.21 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.7 00:30 “Втори шанс” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action

05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.25, 26, с.2, еп.1, 2 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.6 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.10 10:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.19 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.5 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.10 13:00 “Борба за справедливост” – екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.7 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.11 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.1 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.6 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2, еп.20 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Ван Хелсинг” – фентъзи, екшън, хорър, трилър (САЩ, Чехия, 2004), режисьор Стивън Съмърс, в ролите Хю Джакман, Кейт Бекинсейл, Ричард Роксбърг, Дейвид Уенъм, Уил Кемп и др. 00:30 “Смъртоносно оръжие” /п/ – сериал, с.3, еп.4 01:30 “Готъм” – сериал, с.2, еп.20 02:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.7 03:30 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.1 04:30 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.6

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11, еп.8, 9 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 5, 6 10:00 “Такси в Ню Йорк” – екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др. 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Мис Сладкиш” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.102 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.17, 18 18:00 “Без пукната пара” – сериал,. с.5, еп.4, 5 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.1 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.53 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7, еп.12, 13 23:00 Премиера: “Мис Сладкиш” – сериал, еп.3, 4 00:00 “Такси в Ню Йорк” – екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004) 02:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Ак Барс – Авангард, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: УНИКС – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Престън Норт Енд – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 13-и епизод /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 2-ри епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 46-и епизод 23:00 Баскетбол: Обрадойро – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”/п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *