ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 АВГУСТ

БНТ
05:25 България от край до край 7 /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – тв филм /20 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас 08:45 История.bg Екзарх Антим I /п/ 09:45 Раят на дамите – тв филм /14 епизод/п/ 10:40 Капри – тв филм /41 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Жребият – тв филм /3 серия/ 13:25 Бързо, лесно, вкусно /п/ 13:50 Малки истории /п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 По следите на Капитан Грант – тв филм /5 серия/ 15:20 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /42 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 България от край до край 7 /п/ 18:50 Чуй Земята 19:00 Търсачи на реликви 2 – тв филм /21 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:40 Раят на дамите – тв филм /15 епизод/ 21:40 Нощният управител – тв филм /2 епизод/ (14) 22:30 Да опознаем Япония документална поредица 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл – тв филм /7 епизод/(12) 00:15 История.bg – Екзарх Антим I /п/ 01:15 Библиотеката /п/ 02:15 Нощният управител – тв филм /2 епизод/п/(14) 03:05 Чуй Земята /п/ 03:15 Да опознаем Япония – документална поредица/п/ 03:45 Туристически маршрути 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Законът на Дойл – тв филм /7 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.6 06:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.71 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.21 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, еп.3 17:00 bTV Новините 17:30 “Домашен арест” – сериал, еп.10 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.70 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.65 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.43 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.10 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Час пик” – сериал, еп.12 01:00 “Стрелата” – сериал, еп.2 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.22 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.12 – 15 08:00 “Час пик” – сериал, еп.12 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.22 10:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.4 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.9 12:00 “Смелите” – сериал, еп.12 13:00 “Споон” – хорър, екшън (САЩ, 1997), режисьор Марк Дипе, в ролите Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Териса Рандъл, Тод Макфарлън и др. 15:00 “Час пик” – сериал, еп.13 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.1 17:00 “Смелите” – сериал, еп.13 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.10 19:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.5 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.6 21:00 Студио “Суперкупа на УЕФА” 22:00 Суперкупа на УЕФА: Ливърпул – Челси, пряко от Vodafone Arena в Истанбул 00:15 Студио “Суперкупа на УЕФА” 00:45 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.6 01:45 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.5 02:45 “Час пик” – сериал, еп.13 03:45 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.13 04:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.10

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.16, 17 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 10:00 “Кампанията” – комедия (САЩ, 2012), режисьор Джей Роуч, в ролите Уил Феръл, Зак Галифанакис, Джейсън Съдекис, Дилън Макдърмът, Джон Литгоу, Дан Акройд, Брайън Кокс и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.15, 16 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.5, еп.12, 13 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.6, еп.2 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.24 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.37 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.23, 24 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.21 23:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.2, еп.1 00:00 “Кампанията” /п/ – комедия (САЩ, 2012) 02:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Кухня” – сериал

Nova TV
05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Неочаквани обрати” – с уч. на Уши Глас, Наталия Авелон, Роман Книжка, Херберт Улрих и др. 11:30 “Кулинарно лято с “На кафе” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Атлас Делменхорст – Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Оснабрюк – РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 14:00 Футбол: Салфорд Сити – Лийдс Юнайтед, мач от първи кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Скънторп Юнайтед – Дарби Каунти, мач от първи кръг за Карабао къп /п/ 20:00 Футбол: Юрдинген – Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Вюрцбургер Кикерс – Хофенхайм, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ – централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *