ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 ДЕКЕМВРИ

 bTV

06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.26 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.24 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.183, 184 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6 еп.3 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.111 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Отряд самоубийци” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Уил Смит, Джаред Лето, Марго Роби, Вайола Дейвис, Скот Истууд, Джай Кортни, Джей Хернандес, Кара Делавин, Лони Лин-Комън, Адеуале Акиной Агбадже, Джоуел Кинаман и др. 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.8 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.30 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.93 

 Nova TV

05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Съкровища” – сериал, сезон 1 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 11 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

 bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.8 – 11 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.11 09:00 “Чък” – сериал, с.2 еп.12 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.13 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.1 12:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.9 13:00 УЕФА Шампионска лига – жребий за осминафиналите 13:30 Премиера: “Батман: Лоша кръв” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Джей Олива 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.12 16:00 “Чък” – сериал, с.2 еп.13 17:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.10 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4 еп.14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мръсният Джон” – сериал, еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 “Шон от мъртвите” – хорър, комедия (Великобритания, Франция, 2004), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Кейт Ашфийлд, Луси Дейвис и др. [16+] 00:00 “Мръсният Джон” – сериал, еп.2 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.2 02:00 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.14 03:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.10 04:00 “Чък” – сериал, с.2 еп.13

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.11, 12 07:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Мисия “Коледа” – романтичен (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Дейвид Уийвър, в ролите: Триша Хелфър, Марк Блукас, Лиса Дюру, Габриел Роуз и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6 еп.24, 25 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.110 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.9 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.1 22:00 “Кухня” – сериал, с.3 еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8 еп.6, 7 00:00 “Бейб в града” – фентъзи, комедия, анимация (Австралия, 1998), режисьор Джордж Милър, в ролите: Мики Руни, Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Ким Стори, Ричард Картър и др. 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Зенит ВТБ лига – повторение 12:00 Баскетбол: Тенерифе – Бургос Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Футбол: Кардиф Сити – Суонси Сити Чемпиъншип – повторение 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха Испанска баскетболна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Хокей на лед: Йокерит – Ак Барс Континентална хокейна лига – директно 20:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:15 Футбол: Блекбърн Роувърс – Норич Сити Чемпиъншип – повторение 23:15 Хокей на лед: Йокерит – Ак Барс Континентална хокейна лига – повторение 01:15 Новини – повторение 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Авиокатастрофите в България” 1-ва част – док.филм на КАНАЛ 3 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:00 “Социолози на повикване” – док.филм ма КАНАЛ 3 00:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 5 12-сериен тв филм /копродукция, 2017г./, 1 епизод, режисьор Майкъл Лънсън Джуниър, в ролите: Ерин Кракоу, Даниъл Лисинг, Чела Хорсдал и др. 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Есенни дневници – Средна гора 15:20 Влакът на динозаврите 3 анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Стопанската история на България след Освобождението и ролята на Сметната палата 22:00 Ужилването – залавянето на Дзагария тв филм /8, последен епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс Родът на братя Благовест и Светослав Аргирови/п/ 04:25 Когато сърцето зове 5 тв филм /1 епизод/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *