ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Днес и утре 05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Тайните на войната документална поредица / 2 епизод/ 13:30 Да построиш чешма документален филм /България, 2015г./, режисьор Румяна Ангелакова 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца тв филм /24 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Сара Джейн Гиоти /Италия/ Международен джаз фестивал – Банско 2019 00:25 Скандалните приключения на лорд Байрон 2-сериен документален филм /Великобритания, 2009 г./, /1 част/, режисьор Майкъл Уолдман (14) 01:15 Култура.БГ /п/ 02:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:15 Тайните на войната документална поредица /2 епизод/ /п/ 04:20 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.19 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.56 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.11 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3 еп.3 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.13 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги “ – сериал, еп.23 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.9 00:30 “Втори шанс” /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action

“Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.12 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.3 – 6 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.8 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.12 “Готъм” – сериал, с.2 еп.21 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.7 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.2 “Легендата за Херкулес” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, в ролите: Келън Лъц, Геа Вайс, Скот Адкинс, Роксан Маккий, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Димитър Дойчинов и др.”Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.9 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.13 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.3 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.8 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2 еп.22 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.6 bTV Новините Екшън петък: “Бърз и яростен” – екшън, криминален (САЩ, Япония, 2009), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Джон Ортиз, Лаз Алонсо, Гал Гадот, Шей Уигъм, Сун Кан и др. “Смъртоносно оръжие” /п./ – сериал, с.3 еп.6 “Готъм” – сериал, с.2 еп.22 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.9 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.3 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.8

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.2, 3 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 7, 8 10:00 “Фъстъчета: Филмът” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015), режисьор Стив Мартино 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Мис Сладкиш” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.104 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.19, 20 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.8, 9 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 еп.3 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.1 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.16, 17 23:00 Премиера: “Мис Сладкиш” – сериал, еп.7, 8 00:00 “Фъстъчета: Филмът” /п./ – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015) 02:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 Студио “Игри на волята: България” 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Обрадойро – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 11:30 Хокей на лед: Адмирал – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига, директно 14:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Салават Юлаев, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 16:00 Баскетбол: УНИКС – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Кардиф Сити – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Престън Норт Енд – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *